Říjen 2015

1. měsíc - aneb jsme doma tři!

30. října 2015 v 12:03 | Lilian |  Ze života...
... včera měla ta naše princezna půl roku a já se konečně dostávám k dopsání starých článků... Tady je první měsícSmějící se.

Čas strašně rychle utíká. Když se teď ohlížím zpátky, je to prostě neuvěřitelné. Libuška se narodila ve středu ráno a v sobotu v poledne nás pustili domů. Byla jsem tak strašně dojatá!!! Brečím a jsou to nádherné slzy štěstí..

Hned v pondělí jsme si udělali kolečko po doktorech - 1. pediatra a pak kyčlař (kdyby takových příjemných klidných a trpělivých doktorů bylo víc, tak by k nim člověk chodil skoro rád - takového Pana doktora jsem ještě asi nepotkala!). Chtěli jsme sfouknout toho kyčlaře, abychom věděli, že nemusíme dávat široké balení, protože v porodnici se nestihla výstupní kontrola kyčlí. Já jsem byla z doktorů (tedy hlavně samozřejmě z hormonů) úplně mimo, takže ještě že vše slyšel a pamatoval si manžel Usmívající se.


Halloweenské dýně aneb krásný podzim

29. října 2015 v 11:54 | Lilian |  Ze života...
I s naší 6ti měsíční holčičkou jsme si s manželem našli na dýně čas. Halloween nijak extra neslavíme, ale dýně milujeme.. Na ozdobu i na jídlo Usmívající se.

Některé naše dýničky - aneb letos se jim na zahrádce dařilo