Duben 2015

Porodní plán - aneb příprava na den D

18. dubna 2015 v 17:54 | Lilian |  Ze života...
Porodní plán máme s manželem nějakou dobu předpřipravený, už jsme jen dolaďovali drobnosti. Jsem zvědavá, jak to všechno bude!! Obecně je doporučováno, přání formulovat ne úplně striktně, protože nikdy nemůžeme vědět, jak bude porod postupovat a co bude potřeba... Náš plán vypadá tedy takto:

Dnešní výběr vtipů aneb boj s náladovostí

12. dubna 2015 v 19:38 | Lilian |  Ze života...
Protože jsou nálady častější a vlnovitější (a moc se to teda nedá ovlivnit). Dřív bych se třeba naštvala, obula botasky a šla si zaběhat - a ony by se dodatečné endorfiny našly... No ale jaksi v pokročilém stádiu těhotenství to není tak jednoduché, takže jsem si začala číst vtipy a nějaké sem dám ať se taky zasmějete Usmívající se.

Jdou dvě blondýnky a jedna říká: "Když uhádneš kolik mám laků na nehty, tak ti oba dva dám."

Policista drží pytel s chlebem a ptá se paní u pokladny ve státní opeře: "Kolegové mi říkali, že by tu mělo někde být Labutí jezero."
"A chcete lístek od 4 nebo od 8 hodin?"

34. - 36. týden těhotenství aneb intenzivně lítám po doktorech

5. dubna 2015 v 14:52 | Lilian |  Ze života...
Teď už jsem oficiálně na mateřské dovolené. Zatím je pravda, že by to mohla relativně být dovolená, ale... To bych se musela válet, číst si, koukat na filmy, lakovat si nehty a popíjet víno a jíst olivy ve vaně... Ale já místo toho peru, žehlím, ukládám miminkovské oblečení do komody a občas do toho uklidím, uvařím nebo upeču (např. jsem dělala Vánočku z kila mouky a za 3 dny už je jen skrojekUsmívající se).