Říjen 2013

Vtipné reklamy jsou k nezaplacení

27. října 2013 v 18:38 | Lilian |  Reklamní kampaně, PR
Dneska se pro odlehčení koukám na zajímavé nebo vtipné reklamy různě ze světa.. Vtipný prvek a originalita může reklamě dát dostatečnou náplň Usmívající se. Takové reklamy si totiž lidé nejen zapamatují, ale jsou si je ochotni pustit jako vtipné video jen tak ve svém volném čase.. Posuďte sami a kdyžtak v komentářích napište co se vám nejvíc líbilo a proč..

Bohužel u některých - i když se mi třeba líbily - jsem našla až moc emocionálního prvku zavánějící emocionální manipulací, takže ty sem nedám.. Patří sem asi takové věci, že se nedělají (nebo by se neměly dělat) reklamy s těhotnými ženami nebo používat narození dítěte v reklamách..

Nolan's Cheddar Commercial Mouse - zde zdroj

R. Bach: Most přes navždy

23. října 2013 v 18:38 | Lilian |  Knihy a jejich život
Další z mých srdcových knih.. Pokaždé když ji čtu, tak si najdu další myšlenky, které přenáším do života, do svého myšlení, nebo ve kterých se prostě vidím / chci vidět...

Vše, co tě okouzluje, tě také vede a chrání. Když jsme vášnivě posedlí něčím, co milujeme - plachetnice, letadla, myšlenky - kouzelná lavina před námi vyhlazuje cestu, přizpůsobuje pravidla, důvody, rozkoly, přenáší nás přes propasti, strachy, pochybnosti. Bez síly té lásky jsme čluny v bezvětří na mořích nudy … (str. 15)