Rekap 2010?

2. ledna 2011 v 21:08 | Lilian |  Ze života...
Před začátkem roku 2010 jsem psala, že si moc přeju, abysme měli všichni rok takový jaký si ho uděláme a že se osobně těším na novou etapu.. Etapa je tady, ale je to běh na delší trať.  . Škola se pomalu chýlí ke konci, přece jen státnice se v minulém roce 2010 povedly, a nějaká zapojenost do pracovního cyklu taky je. Takže co. A nechci si zbytečně stěžovat, že ne úplně všechno je dle mých představ. Předně proto, že člověk nemůže čekat, že se toho někdy dočká, a za druhé i proto, že JSEM spokojená.

Měla jsem moc pěkný rok. Spousta drobností a radostí mě potěšilo a dovolená se povedla maximálně (Český Ráj se má čím pyšnit a ani silný déšť nás prostě nemohl zastrašit). Výstavy, fotky, některé silné filmy, procházky a snění mě těšily a povzbuzovaly... Navíc jsou věci, které jsou sice možná méně viditelné ale ne méně důležité /přinejmenší pro hlubší spokojenost/. Třeba duchovní hledání (zatím bez duchů) či studium důvěry a létání...


A tyhle Vánoce byly strašně moc pěkné! O to rychleji utekly. Klasický to příklad plynutí času. Prostě je velký rozdíl, jestli trávíte čas s přáteli a nebo jestli se hodinu nudíte/pracujete - přiřaďte dle vlastního výběru. 

Pomalu si posledních pár dnů přemítám o roku 2011, který bude ještě o něco akčnější a moc se na to těším! Taky jsem zvědavá jak se spousta věcí vyvine, co se uskuteční z našich plánů, co je nereálné, a tak vůbec... Ale prostě se necháme překvapit.

Každopádně všem přeju krásný další rok!!
...Začít jít a hledat svůj sen je možné kdykoli, ale ideální doba začít je TEĎ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama